Oferujemy wykonanie zasłon na zamówienie, po uprzednim podaniu wymiarów zasłon „na gotowo” oraz podaniu rodzaju materiału i wymagań kolorystycznych zasłon. My przygotowujemy ofertę materiałową i cenową indywidualnie wg przesłanych wymiarów , a po zaakceptowaniu przez Klienta wykonujemy zasłony. Gotowe produkty wysyłamy niezwłocznie pod wskazany adres.

Wszystkie oferowane przez nas materiały posiadają atesty trudno-palności (FR- fire resistance) lub atesty IMO/MED (z włóknem Trevira CS). Są to materiały o 100% zaciemnienia (black-out) oraz 98% zaciemnienia (dim-out). Oferowana paleta kolorów podstawowych pokazana jest na zdjęciu ponizej.

Oferujemy także kolekcje wzorzyste – zależnie od oferty fabryk tkanin, z którymi współpracujemy. Po konsultacjach z fabrykami przedstawiamy proponowane materiały, dobrane wg sugestii Klienta.

 Istnieje możliwość wydrukowania niektórych wzorów (np. pasy, mapy) na zamówienie Klienta, ale taka opcja wymaga minimalnej ilości materiału ~50 mb.

Przykłady niektórych  naszych zasłon znajdują się w GALERII.

O szczegóły prosimy zapytać kontaktując się z nami za pomocą formularza poniżej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Imię i nazwisko/name and surname (wymagane/necessary)

Adres e-mail (wymagane/necessary)

Temat/Subject

Treść wiadomości/Message