• W naszej ofercie znajdują się wykładziny podłogowe dywanowe i elastyczne (homogeniczne i heterogeniczne),  wykładziny żywiczne oraz ceramiczne (terakota).
  • Wszystkie wykładziny dywanowe i elastyczne oferujemy w bogatej kolorystce i wzornictwie, o szerokim wachlarzu gramatury, które ze względu na swoją wysoką jakość doskonale sprawdzają się w rejonach o dużym natężeniu ruchu.
  • Bardzo ciekawym i praktycznym funkcjonalnie sposobem renowacji podłóg w kabinach mieszkalnych jest zastosowanie płytek dywanowych. Oferujemy takie płytki w klasie ogniowej Bfl.
  • Układanie płytek jest bardzo szybkie i praktycznie wyklucza naddatki technologiczne,, co pozwala na zaoszczędzenie nakładów. Zniszczone płytki wymienia sie pojedynczo i nie wymaga to rozbierania wykładziny w całej kabinie. jest to naprawa lokalna.
  • W przypadku , gdy pod stara wykładzina jest uszkodzona wylewka betonowa wykonujemy jej naprawę  poprzez zastosowanie szybkoschnących i elastycznych mas szpachlowych.
  •  Naprawiamy także podłogi terakotowe w sposób oszczędzający czas naprawy oraz  koszta.

UWAGA: w wielu przypadkach nie ma potrzeby zbijania starych płytek ceramicznych. Stosujemy specjalne mostki zczepne i na nie układamy nowe płytki przy pomocy klejów elastycznych. Metoda ta oszczędza czas naprawy i minimalizuje jej koszty. 

  • Wszelkie wykładziny z naszej oferty posiadają atesty obiektowe lub morskie oraz niezbędne atesty: trudno-palności, higieniczne, elektro-statyczności, a w przypadku wykładzin elastycznych – antypoślizgu.
  • Poza standardowymi , oferujemy wykładziny elastyczne olejoodporne, specjalne do pomieszczeń z wyposażeniem elektrycznym oraz ze specjalistyczną aparaturą wymagających zastosowania wykładzin z odprowadzeniem ładunków powierzchniowych, a także do zastosowania w obiektach o przeznaczeniu medycznym typu: ambulatoria, szpitale, apteki;
  • Oddzielna grupa wykładzin to wykładziny przeznaczone do wykańczania ścian pomieszczeń sanitarnych i kabin prysznicowych.

Prosimy o sprecyzowanie potrzeb , a my dobierzemy wykładziny korzystne cenowo i asortymentowo. W opisie prosimy o podanie kolorystyki, typu wykładziny oraz spodziewanej gęstości. Doradzimy jaka wykładzina najlepiej sprawdzi sie na Państwa jednostce i jak przeprowadzić jej aplikację.


O szczegóły  prosimy zapytać kontaktując się z nami za pomocą formularza poniżej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.