W naszej ofercie znajdują się wykładziny podłogowe: dywanowe, elastyczne (homogeniczne i heterogeniczne),  żywiczne i  ceramiczne.

Oferujemy bogatą kolorystykę i wzornictwo wykładzin, o szerokim wachlarzu gramatury (wykładziny dywanowe) i odporności na ścieranie (wykładziny elastyczne), które ze względu na swoją wysoką jakość doskonale sprawdzają się w rejonach o dużym natężeniu ruchu.

Jako uzupełnienie oferty montażu wykładzin podłogowych wykonujemy wylewki podłogowe z mas betonowych oraz podłogi pływające , a także naprawiamy istniejące wylewki betonowe i żywiczne. Naprawiamy także podłogi terakotowe. W wielu przypadkach nie ma potrzeby zbijania starych płytek ceramicznych. Stosując specjalne mostki zczepne układamy nowe płytki na stare przy pomocy klejów elastycznych. Metoda ta oszczędza czas naprawy i minimalizuje jej koszty. 

  • Wszelkie wykładziny z naszej oferty posiadają atesty obiektowe lub morskie oraz niezbędne atesty: trudno-palności, higieniczne, elektro-statyczności, a w przypadku wykładzin elastycznych – antypoślizgu.
  • Oferujemy także wykładziny elastyczne w panelach (w tym LVT).
  • Kolejną grupą wykładzin są wykładziny specjalne do pomieszczeń z wyposażeniem elektrycznym oraz ze specjalistyczną aparaturą wymagających zastosowania wykładzin z odprowadzeniem ładunków powierzchniowych.
  • Oddzielną grupę stanowią wykładziny elastyczne z odpowiednimi atestami higienicznymi, dzięki którym doskonale nadają się do zastosowania w obiektach o przeznaczeniu medycznym typu: ambulatoria, szpitale, apteki;
  • Inna grupa wykładzin to wykładziny przeznaczone do wykańczania ścian pomieszczeń sanitarnych i kabin prysznicowych.


O szczegóły naszej oferty prosimy zapytać kontaktując się z nami za pomocą formularza poniżej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.