W naszej ofercie znajdują się wykładziny podłogowe dywanowe i elastyczne (homogeniczne i heterogeniczne), a także wykładziny żywiczne i  ceramiczne.

Wykładziny dywanowe i elastyczne oferujemy w bogatej kolorystce i wzornictwie, o szerokim wachlarzu gramatury, które ze względu na swoją wysoką jakość doskonale sprawdzają się w rejonach o dużym natężeniu ruchu.

Jako uzupełnienie oferty montażu wykładzin podłogowych wykonujemy wylewki podłogowe z mas betonowych i żywicznych oraz podłogi pływające , a także naprawy istniejących wylewek betonowych i żywicznych.

Naprawiamy podłogi terakotowe. W wielu przypadkach nie ma potrzeby zbijania starych płytek ceramicznych. Stosujemy specjalne mostki zczepne i na nie układamy nowe płytki przy pomocy klejów elastycznych. Metoda ta oszczędza czas naprawy i minimalizuje jej koszty. 

  • Wszelkie wykładziny z naszej oferty posiadają atesty obiektowe lub morskie oraz niezbędne atesty: trudno-palności, higieniczne, elektro-statyczności, a w przypadku wykładzin elastycznych – antypoślizgu.
  • Oferujemy wykładziny elastyczne olejoodporne.
  • Kolejną grupą wykładzin są wykładziny specjalne do pomieszczeń z wyposażeniem elektrycznym oraz ze specjalistyczną aparaturą wymagających zastosowania wykładzin z odprowadzeniem ładunków powierzchniowych.
  • Oddzielną grupę stanowią wykładziny elastyczne z odpowiednimi atestami higienicznymi, dzięki którym doskonale nadają się do zastosowania w obiektach o przeznaczeniu medycznym typu: ambulatoria, szpitale, apteki;
  • Inna grupa wykładzin to wykładziny przeznaczone do wykańczania ścian pomieszczeń sanitarnych i kabin prysznicowych.


O szczegóły naszej oferty prosimy zapytać kontaktując się z nami za pomocą formularza poniżej. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości